درباره ما

فیتکو، پلی به سوی صنعت جهان

فیتکو

شرکت مهندسی فکور بین الملل تهران (فیتکو) در سال 1381 و با هدف ارائه راه حل‌های جامع، قابل اعتماد و یکپارچه در صنایع زیربنایی ایران تاسیس گردید. از بدو تاسیس، چشم انداز مجموعه فیتکو بهره‌گیری از دانش و تجربه جهانی با هدف توسعه و بالندگی صنایع کشور بوده است و با گذشت نزدیک به دو دهه از آغاز فعالیت، فیتکو با ایجاد یک زنجیره تامین و نمایندگی برندهای معتبر اروپایی، مفتخر است که شریک تجاری و تکنولوژیک قابل اعتمادی برای بسیاری از صنایع زیربنایی ایران است.

 
 
% 20
ارائه راه حل های مهندسی
% 30
تامین تجهیزات و ماشین آلات
% 0
ارائه راه حل های مهندسی
% 0
تامین تجهیزات و ماشین آلات
% 0
مهندسی خرید و خدمات جامع بازرگانی

پیام مدیرعامل

شرکت مهندسی فکور بین‌الملل تهران (‌فیتکو) طی دو دهه گذشته، تلاش کرده تا نقشی موثر در زنجیره‌ی تولید ارزش و توسعه کشور عزیزمان ایفا نماید. با تجاربی گران‌بها و هویتی استوار که از دستان مشتریان‌مان هدیه گرفته‌ایم، عزم کرده‌ایم محکم‌تر از گذشته خدمات شایسته‌ای را در حوزه‌ی مشاوره، راه حل‌های مهندسی و تامین تجهیزات فناورانه به همه‌ی صنایع زیربنایی کشور تقدیم کنیم.

بر آن هستیم تا راه حل‌ها، فناوری‌ها و دانش جهانی را بر اساس ضرورت و نیاز مشتریان انتخاب و پس از گزینش، مسیر دسترسی به آن را ساده و بهینه کنیم.

طی سالیان، شبکه‌ای بسیار قدرتمند از اعتماد شما مشتریان در صنایع فولاد، معدن، نفت، گاز و پتروشیمی و سیمان ساخته‌ایم و آن را با سخت‌کوشی و چالاکی، متعهدانه مراقبت می‌کنیم. اکنون به آن می‌اندیشیم که در آینده‌ی پیش رو، پلی باشیم برای جهانی شدن صنعت ایران عزیز.  

در این راه، از سویی دستیابی به راه حل‌های پیشرفته‌ی صنعتی و دانش جهانی برای تقویت و بهینه کردن خطوط تولید در داخل کشور را تسهیل می‌کنیم و از طرف دیگر با برساختن شبکه‌ای جهانی؛ راه‌های توسعه صادرات و رسیدن به بازارهای جهانی را می‌یابیم.

به امید روزهای بهتر برای مردم شایسته ایران، دست در دست هم آن روزهای زیبا را به زودی خلق می‌کنیم.

ایرج سیفی

مدیرعامل شرکت مهندسی فکور بین الملل تهران (فکور)

چرا باید فیتکو را انتخاب کنید؟

تامین تجهیزات و قطعات یدکی

تامین تجهیزات برای صنایع کلان کشور در حوزه‌های نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی‌های نو، معدن، فولاد و سیمان و استفاده از تجارب، دانش و فناوری جهانی و برقراری پلی به صنعت جهان، بخشی از ماموریت و صلاحیت محوری شرکت فیتکو است.

منبع یابی و مهندسی خرید

گدشته از برندهایی که فیتکو آن‌ها را در ایران نمایندگی می‌کند و یا محصولات ایشان را پیش‌تر برای مشتریان خود تامین کرده است، برای کالاهای جدید که در حوزه فعالیت فیتکو قرار دارند و حتی کالاهایی که سابقه تامین آن‌ها وجود دارد، منبع‌یابی اولین گام در تامین کالا و مهندسی خرید است.

راه‌کارها و مشاوره مهندسی

چشم‌انداز فیتکو، تبدیل شدن به یک گروه اقتصادی مبتنی بر دانش است و از این رو بر فعالیت هم‌زمان در حوزه‌های تولید، تجارت بین‌الملل و فناوری‌های نوآورانه تاکید داشته و سرمایه انسانی خود را بر این اساس توسعه داده است.

خدمات پس از فروش

فیتکو مشتریان خود را شرکای تجاری خود می‌داند و بر این اساس، فروش را انتهای تعهد خود به ایشان تلقی نمی‌کند و آن را آغاز یک همکاری دراز مدت تلقی می‌کند.

خدمات بازرگانی

شرکت مهندسی فکور بین‌الملل تهران (فیتکو) با توجه به توسعه زیرساخت‌های خود در حوزه بازرگانی بین‌الملل و تبادلات مالی و ایجاد دفاتر در کشورهای منطقه و اروپا، آمادگی دارد تا خدمات بازرگانی بین‌الملل را به شرکای تجاری و مشتریان خود ارائه کند:

ارزش ها، چشم انداز و ماموریت های فیتکو

فیتکو

فکور بین الملل تهران